Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
Назад к списку

Безкоштовний сканер виявлення боту MIRAI 

Ботнет Mirai став сумнозвісним в короткі терміни шляхом виконання великих DDoS-атак на KrebsOnSecurity і Dyn трохи більше місяця тому. Напад на інфраструктуру Dyn Managed DNS викликав збій в обслуговуванні деяких з найбільш популярних сайтів, таких як Twitter, Spotify і Нью-Йорк Таймс.Ми виявили, що бот-Mirai заражає пристрої ІоТ, а потім використовує їх в якості стартової платформи для виконання DDoS-атаки. 

Бот-Mirai сканує IP-адреси через Інтернет, щоб знайти незахищені пристрої і запрограмований, щоб підібрати їх облікові дані для входу.  Бот-Mirai може навіть видалити і замінити шкідливі програми, які були раніше встановлені на пристрої. Mirai особливо "любить" IP-камери, маршрутизатори і пристрої DVR. 

Одним з результатів наших досліджень є розробка сканера, який може перевірити, чи є один або кілька пристроїв в мережі зараженими або уразливими для Mirai. Ви можете знайти бета-версію сканера Mirai нижче за посиланням.При натисканні на кнопку "Scan My Network Now" сканер виявить вашу публічну IP-адресу, ця IP-адреса зазвичай призначається на пристрій інтернет-шлюза або кабельний модем Інтернет-провайдером. Цей пристрій часто функціонує як маршрутизатор і точка доступу Wi-Fi для підключення інших пристроїв в мережі до Інтернету. Mirai сканер буде перевіряти ваш шлюз по за межами Вашої мережі, щоб побачити, чи є будь-які порти віддаленого доступу, які вразливі для атак Mirai. 

Mirai Сканер може сканувати тільки вашу публічну IP-адресу!

Натисніть тут для переходу на сторінку сканера 

 У разі, якщо Ваша компанія потребує захисту від DDoS-атак, у тому числі й від боту Mirai, Ви можете скористатись найкращим хмарним рішенням захисту від Incapsula та кращим в світі, за даними Gartner, WAF від Imperva, який входить до складу послуги, за адресою:  ЗАХИСТ ВІД DDoS 


На стражі Вашої IT-безпеки - Команда Wolfson LLC