Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
Назад к списку

Першими в Україні, ми пропонуємо захист ІТ-інфраструктури у вигляді сервісів SecaaS!  

Виклики сьогодення в сфері ІТ-безпеки, нажаль, настільки різноманітні і настільки швидко змінюються, що пересічному громадянину, невеликим підприємствам, органам державної влади та підприємствам немає можливості, а зачастиш бажання перейматися питанням безпеки своїх комп'ютерів, даних, мережі, мобільних пристроїв, персональних даних клієнтів. Адже треба спочатку обрати найкраще ІТ-рішення, виділити великі гроші на обладнання, програмне забезпечення для захисту, витратитись на високовартісного фахівця з ІТ-безпеки і підтримувати весь цей гамуз в актуальному стані (оновлювати ПЗ, переналаштовувати, лагодити обладнання, тримати його в безпечному місці, витрачаючись на охорону, електрику, кондиціонування, тощо). А економічна ситуація така, що ІТ-безпека не в першому пріоритеті у керівництва. 

Який же вихід? Як і зекономити, і отримати впевненість в безпеці своєї традиційної або хмарної інфраструктури? Ми пропонуємо безпеку у вигляді хмарних сервісів за моделлю Secaas (Security-as-a-Service) «безпека як послуга» від Wolfson. Чому ми? - Wolfson, не зважаючи на те, що ми молодий стартап, який об'єднав фахівців-однодумців із телекомунікації, ІТ-безпеки, юриспруденції, отримав першу в Україні кваліфікацію MSSP (Managed Security Service Provider) від McAfee/IntelSecurity. Це дозволяє бути впевненим, що ІТ-безпека Вашого підприємства буде завжди в актуальному стані (за умови користування нашими сервісами :) )

Як це перевірити? - оберіть та замовляй тестове безкоштовне підключення необхідного Вам сервісу на цій сторінці або якщо Ви ще не впевнені у своєму виборі заповніть опитувач або зателефонуйте нам за номером +(380)44-35-35-007, а ми Вам запропонуємо найефективніше та найвигідніше за ціною рішення!

Найближчим часом ми більш докладно розповімо про всі наші сервіси.

На стражі Вашої безпеки - Команда Wolfson LLC