Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Безкоштовний сканер виявлення боту MIRAI 

Ботнет Mirai став сумнозвісним в короткі терміни шляхом виконання великих DDoS-атак на KrebsOnSecurity і Dyn трохи більше місяця тому. Напад на інфраструктуру Dyn Managed DNS викликав збій в обслуговуванні деяких з найбільш популярних сайтів, таких як Twitter, Spotify і Нью-Йорк Таймс.Ми виявили, що бот-Mirai заражає пристрої ІоТ, а потім використовує їх в якості стартової платформи для виконання DDoS-атаки. 

Бот-Mirai сканує IP-адреси через Інтернет, щоб знайти незахищені пристрої і запрограмований, щоб підібрати їх облікові дані для входу.  Бот-Mirai може навіть видалити і замінити шкідливі програми, які були раніше встановлені на пристрої. Mirai особливо "любить" IP-камери, маршрутизатори і пристрої DVR. 

Одним з результатів наших досліджень є розробка сканера, який може перевірити, чи є один або кілька пристроїв в мережі зараженими або уразливими для Mirai. Ви можете знайти бета-версію сканера Mirai нижче за посиланням.При натисканні на кнопку "Scan My Network Now" сканер виявить вашу публічну IP-адресу, ця IP-адреса зазвичай призначається на пристрій інтернет-шлюза або кабельний модем Інтернет-провайдером. Цей пристрій часто функціонує як маршрутизатор і точка доступу Wi-Fi для підключення інших пристроїв в мережі до Інтернету. Mirai сканер буде перевіряти ваш шлюз по за межами Вашої мережі, щоб побачити, чи є будь-які порти віддаленого доступу, які вразливі для атак Mirai. 

Mirai Сканер може сканувати тільки вашу публічну IP-адресу!

Натисніть тут для переходу на сторінку сканера 

 У разі, якщо Ваша компанія потребує захисту від DDoS-атак, у тому числі й від боту Mirai, Ви можете скористатись найкращим хмарним рішенням захисту від Incapsula та кращим в світі, за даними Gartner, WAF від Imperva, який входить до складу послуги, за адресою:  ЗАХИСТ ВІД DDoS 


На стражі Вашої IT-безпеки - Команда Wolfson LLC 

Читать дальше

Вебінар про інсайдерськи загрози (English) 

Для більшості підприємств, внутрішні загрози важко піддаються кількісній оцінці і ще важче виявляються. Організації намагаються визначити вартість впливу або фактори ризику для інсайдерських атак. В DTEX ми на передньому краї цієї боротьби протягом багатьох років. Ми готові поділитися тим, що ми дізналися. Приєднуйтесь до нас 28 вересня на безкоштовний вебінар: "Вплив інсайдерів: Причини і наслідки інсайдерської загрози." Зареєструйтесь зараз: http://ow.ly/c3rX303NNMe 

Читать дальше

13.05.2016 запрошуємо на вебінар з питань захисту від внутрішніх загроз рішенням DTEX 

Вважаєте, що Ваша організація захищена від внутрішніх загроз? Не будьте так впевнені!

Світові компанії шоковані, що саме вони знаходять, коли отримують інформацію про поведінку користувачів. Чи є дії користувачів злочинними або недбалими - все одно це залишає безпеку роботодавців в небезпеці. Протягом 40 хвилинного вебінару, ми покажемо загрози і сліпі плями, які ми розкрили в провідних світових організаціях і розповімо про таке: 

- Яка необхідність і вигода від наявності видимості кінцевих користувачів  і моніторингу діяльності кінцевих користувачів 

- Які методи використовуються для виявлення внутрішніх загроз 

- 100% прозорість в діяльності користувача на кінцевій точці дозволить якісно і ефективно налаштувати інструменти безпеки підприємства

- Реальні приклади, де складні і відомі програми безпеки не змогли виявити крадіжку даних

- Як знайти програмне забезпечення і апаратні засоби, які рідко використовуються, що забезпечить значну економію коштів, завдяки рішенням від DTEX

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ НА ВЕБІНАР ТУТ

Вебінар проводиться англійською мовою. Для бажаючих, пізніше, викладемо адаптовану версію.

Читать дальше

Пропонуємо 3-етапний сервісний захист підприємств 

ЯКА МЕТА БІЗНЕСУ?

Основним завданням бізнесу є отримання прибутку. Майже весь час витрачається на способи та методи його досягнення та примноження. І це правильно! 

АЛЕ... 

Впроваджуючи ІТ-сервіси безпеки для підприємств малого та середнього бізнесу, нажаль, спостерігаємо нерозуміння, а частіше небажання займатись збереженням НЕматеріальних статків. 

ЧОМУ?

Ми для себе виявили, що основними причинами є відсутність знань в сфері захисту нематеріальних активів, неусвідомлення їх цінності, економія на вузькоспеціалізованих фахівцях та беззахисність після настання інциденту. Тому, що частіш за все, ІТ-системи просто констатують інцидент, а підприємство втрачає активи, залишається з підмоченою репутацією та без моральної або матеріальної компенсації. 

ЯКИЙ ВИХІД?

Ми розробили та пропонуємо 3-етапну сервісну систему захисту Вашого бізнесу:

- Перший етап:  Обстеження та аналіз існуючого стану підприємства;

- Другий етап:  Розробка та впровадження комплексу заходів безпеки;

- Третій етап:  Притягнення до відповідальності, пошук та повернення втраченого. 

Всі етапи розглядаються з точок зору: - Фізичної безпеки; - ІТ-безпеки; - Правового захисту; - Охорони праці

Детальніше за цим посиланям...

Читать дальше

Запрошуємо на форум за участю Wolfson LLC та DTEX Systems 

Запрошуємо Вас взяти участь в Експертному форумі IT-лідерів в Україні "IT SECURITY & CLOUD SERVICES 2016», присвяченого найкращим практикам інформаційної безпеки, а також інноваційним хмарних сервісів управління, обробки та захисту бізнес-даних за участю Wolfson LLC. Будемо показувати можливості, переваги та розповідати про SecaaS в Україні. Форум "IT Security & Cloud Services 2016" є місцем зустрічі провідних експертів в Україні в області ІТ, інформаційної безпеки та хмарних сервісів обробки і управління даними. Захист і оперативне управління державними і корпоративними даними - серед ключових тем заходу.

Спеціальний гість заходу - Andreas Kunz, Channel Manager DACH & EE, Dtex Systems (EMEA) буде розповідати про рішення з поведінкового аналізу користувачів. Докладніше про DTEX Systems тут.

Читать дальше

Акція на підключення до сервісів "SecaaS Endpoint protection" від Intel Security 

З 10.02.2016 року проводиться АКЦІЯ на підключення до сервісу "SecaaS Endpoint protection" від Intel Security!

При замовленні сервісу "SecaaS Endpoint protection" на 12 місяців, ціну буде зменшено на 20%. Таким чином, щомісячні витрати становитимуть всього 100 грн. з ПДВ на місяць! Замовити послуги можна за телефоном +(380)-44-35-35-007 або в розділі "Замовити послуги".

Нагадуємо, що підписуючись на наші сервіси, Ви отримуєте не тільки якісний продукт від провідних світових вендорів, а й обслуговування від висококласних сертифікованих фахівців з ІТ-безпеки!


Як і обіцяли, ми поповнюємо нашу Базу Знань, де Ви знайдете подробиці щодо наших сервісів, технічну документацію, цікаві вебінари тощо... 

Читать дальше

Першими в Україні, ми пропонуємо захист ІТ-інфраструктури у вигляді сервісів SecaaS!  

Виклики сьогодення в сфері ІТ-безпеки, нажаль, настільки різноманітні і настільки швидко змінюються, що пересічному громадянину, невеликим підприємствам, органам державної влади та підприємствам немає можливості, а зачастиш бажання перейматися питанням безпеки своїх комп'ютерів, даних, мережі, мобільних пристроїв, персональних даних клієнтів. Адже треба спочатку обрати найкраще ІТ-рішення, виділити великі гроші на обладнання, програмне забезпечення для захисту, витратитись на високовартісного фахівця з ІТ-безпеки і підтримувати весь цей гамуз в актуальному стані (оновлювати ПЗ, переналаштовувати, лагодити обладнання, тримати його в безпечному місці, витрачаючись на охорону, електрику, кондиціонування, тощо). А економічна ситуація така, що ІТ-безпека не в першому пріоритеті у керівництва. 

Який же вихід? Як і зекономити, і отримати впевненість в безпеці своєї традиційної або хмарної інфраструктури? Ми пропонуємо безпеку у вигляді хмарних сервісів за моделлю Secaas (Security-as-a-Service) «безпека як послуга» від Wolfson. Чому ми? - Wolfson, не зважаючи на те, що ми молодий стартап, який об'єднав фахівців-однодумців із телекомунікації, ІТ-безпеки, юриспруденції, отримав першу в Україні кваліфікацію MSSP (Managed Security Service Provider) від McAfee/IntelSecurity. Це дозволяє бути впевненим, що ІТ-безпека Вашого підприємства буде завжди в актуальному стані (за умови користування нашими сервісами :) )

Як це перевірити? - оберіть та замовляй тестове безкоштовне підключення необхідного Вам сервісу на цій сторінці або якщо Ви ще не впевнені у своєму виборі заповніть опитувач або зателефонуйте нам за номером +(380)44-35-35-007, а ми Вам запропонуємо найефективніше та найвигідніше за ціною рішення!

Найближчим часом ми більш докладно розповімо про всі наші сервіси.

На стражі Вашої безпеки - Команда Wolfson LLC 

Читать дальше

Відкриття нового функціонального сайту SaaS.in.ua 

Шановні наші існуючі та майбутні клієнти!  
Ми розширюємо наші можливості та створили новий, сучасний і функціональний сайт  SAAS.IN.UA На ньому Ви знайдете ще більше інформації про потенційні загрози Вашій ІТ-інфраструктурі, компьютерам та мобільним пристроям. Зможете ознайомитись із нашими сервісами та легко їх замовити. Ми поступово будемо наповнювати нашу Базу Знань та плануємо розміщувати Новини в сфері інформаційної та ІТ-безпеки та викладати поради експертів в цій галузі.

Будемо дуже Вам вдячні за інформацію про незвичайні проблеми в сфері ІТ-безпеки та шляхи їх вирішення. Надсилайте свої пропозиції та зауваження до наповнення та функціоналу сайту!Чим більше населення та підприємства будуть поінформовані, тим краще буде загальний рівень безпеки в Україні. 
На стражі Вашої безпеки - Команда Wolfson LLC 
Читать дальше

Тут скоро з'являться цікаві новини і не тільки! 

Enter text of the post

Читать дальше