Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Тут Ви знайдете подробиці щодо наших сервісів, технічну документацію, цікаві вебінари тощо­­­­ 

­

Довідкові матеріали по рішенням від ­McAfee/Intel Security 

Завжди бути на крок попереду зловмисників - це не просто наша робота. Це те, заради чого ми живемо (McAfee/Intel Security)

Рішення Intel Security забезпечують найвищий рівень збору інформації про загрози і захист від шкідливих програм, включаючи комплексний захист систем, захист кінцевих точок, захист мереж, хмарну безпеку, захист баз даних і захист даних. Пропоновані нами комплексні захисні рішення не обмежуються тільки антивірусним програмним забезпеченням і засобами захисту від шкідливих програм. Вони включають в себе також засоби захисту серверів, системи SIEM і системи запобігання вторгнень (IPS). Завдяки технології McAfee Global Threat Intelligence, наші рішення допомагають компаніям вдосконалити збір інформації про стан своїх систем безпеки, щоб в повній мірі користуватися перевагами віртуалізації, хмарних послуг і використання мобільних пристроїв, одночасно надійно захищати критично важливі активи і конфіденційні дані, а також підвищити ефективність процесів реагування на інциденти безпеки. Wolfson LLC першим в Україні надає послуги за моделлю SecaaS, згідно відповідній кваліфікації від McAfee/Intel Security.

­С­канер безпеки, менеджер вразливостей та тестер на проникнення від Rapid7 

Ми знаємо психологію зловмисника краще, ніж будь-хто і вбудовуємо це знання в наше програмне забезпечення і сервіси. Наша аналітика з інформаційної безпеки збирає, розміщує в правильний контекст і аналізує дані з безпеки, які Вам необхідні для боротьби зі все більш хитрим і всюдисущим противником, допомагаючи різко знизити схильність до атак і виявляти компрометації в реальному часі. На відміну від традиційної оцінки вразливостей або рішень управління інцидентами, Rapid7 пропонує інформацію про стан Ваших активів і користувачів у віртуальних, мобільних, приватних і загальнодоступних хмарних мережах з точки зору інформаційної безпеки (Rapid7). Wolfson LLC єдина компанія в Україні, яка надає ці послуги за моделлю SecaaS.

Криптування каналів доступу. Криптування локальних та хмарних ресурсів (Storage)

Засоби є розробкою ТОВ "Криптософт" і функціонують в середовищі операційних систем сімейства Microsoft Windows (32/64 - біт). Засоби мають позитивний експертний висновок Держспецзв’язку за результатами державної експертизи в сфері криптографічного захисту інформації. Алгоритм шифрування даних відповідно до ДСТУ ГОСТ 28147:2009; алгоритм генерації псевдовипадкових послідовностей відповідно до Додатку "А" ДСТУ 4145-2002, довгостроковий ключовий елемент відповідно до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України від 12.06.2007 №114 (зі змінами та доповненнями); алгоритм обчислення геш-функції відповідно до ГОСТ 34.311-95; узгодження ключів відповідно до ДСТУ ISO/IEC 15946-3:2006 та інші… Wollfson LLC має ексклюзивне право впровадження Засобів на території України в недержавному секторі.

Поведінковий аналіз співробітників. Оптимізація витрат на ліцензійне програмне забезпечення 

Внутрішні кіберзагрози Співробітники крадуть дані, порушують внутрішні політики, обходять системи безпеки і порушують закони Довіряй але перевіряй Користувачі Dtex можуть краще конкретизувати загрозу та застосувати типові "блокуючі" IT рішення Виникаючі ризики Dtex дозволяє ідентифікувати зміну в поведінці співробітника і передбачити його звільнення Оптимізація IT витрат Замовники можуть зберегти мільйони, оптимізуючи вартість ліцензій, грунтуючись на реальних даних про використання додатків в компанії

Рішення для веб-безпеки і захисту корпоративної електронної пошти в хмарних інфраструктурах

Ми пропонуємо найсучашнішу заміну "залізним" версіям мережевих приладів, які не відрізняються за функціональними можливостями, але перевищують їх по експлуатаційним характеристикам, масштабованості та за меншою ціною. Це сімейство віртуальних пристроїв (virtual appliance) від Barracuda.