Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

віртуальні пристрої для іт-безпеки в хмарних інфраструктурах

­­

Ми пропонуємо найсучашнішу заміну "залізним" версіям мережевих приладів, які не відрізняються за функціональними можливостями, але перевищують їх по експлуатаційним характеристикам, масштабованості та за меншою ціною. Це сімейство віртуальних пристроїв (virtual appliance) від Barracuda для малого та середнього бізнесу. 
  • Barracuda WAF
  • Barracuda Load Balancer
  • Barracuda Web Filter
  • Barracuda Spam & Virus Firewall
  • Barracuda Message Archiver
  • Barracuda NG Firewall

Barracuda networks

Размер файла: 1.63 мб

Обзорна презентація пристроїв від Barracuda. В презентації описані "залізні" версії, але з 2016 року доступні і віртуальні пристрої

Barracuda NG Firewall

Размер файла: 1.90 мб

Barracuda NG Firewall являє собою сімейство віртуальних пристроїв, призначених для захисту мережевої інфраструктури, зв'язку між вузлами в мережі і спрощення адміністрування операцій.

Barracuda Web Filter

Размер файла: 917.15 кб

Barracuda Web Filter являє собою комплексне рішення по фільтрації контенту і блокуванню додатків, призначене для застосування відповідних Інтернет політик.

Barracuda Message Archiver

Размер файла: 75.18 кб

Barracuda Message Archiver є інтегрованим програмно-апаратним рішенням, призначеним для архівації вхідних і вихідних електронних повідомлень в середині організації.

Barracuda Load Balancer

Размер файла: 1.32 мб

Barracuda Load Balancer - зручне і просте в експлуатації рішення, яке об'єднує функції балансування серверного навантаження і захисту мережі від несанкціонованих вторгнень.

Barracuda SVF

Размер файла: 1.18 мб

Barracuda Spam & Virus Firewall являє собою інтегроване апаратне, програмне і хмарне рішення, призначене для захисту поштового сервера від спаму, вірусів, спуфинга, фішингу та шпигунських атак.

Barracuda WAF

Размер файла: 77.14 кб

Barracuda Web Application Firewall надає надійний захист від хакерів, які використовують уразливості протоколів або додатків з метою крадіжки даних, пошкодження сервісів або спотворення зовнішнього вигляду та інформації сайту.

Barracuda NG Firewall

Размер файла: 1.90 мб

Barracuda NG Firewall являє собою сімейство апаратних і віртуальних пристроїв, призначених для захисту мережевої інфраструктури, зв'язку між вузлами в мережі і спрощення адміністрування операцій.

Демонстрация решений Rapid7 Nexpose, Metasploit и Barracuda WAF

Обработка видео...

Barracuda Solutions for Office 365

Обработка видео...